Закон і Бізнес


Офіс на пляжі

Студентів і працівників запрошують пожити на Бермудах


Мабуть, єдина незручність для такої роботи — щодня боротися зі спокусою кинути все просто заради відпочинку на пляжі.

№31 (1485) 01.08—07.08.2020
1954

Якщо ви вчитеся або працюєте віддалено, то можете на рік переїхати на Бермудські острови. Принаймні проблем з візою у вас не буде, оскільки влада пообіцяла сприяння.


Як передає Travel and Leisure, на Бермудських островах розраховують, що нова програма для віддалених працівників дасть необхідний імпульс економіці. Запустять програму з 1 серпня, і кожен охочий зможе подати заявку на отримання річної візи. Обійдеться це в $263.

Уточнюється, що заявники повинні мати більше ніж 18 років, медичну страховку та «приємний характер». Водночас треба підтвердити, що вони трудяться в компанії або вчаться в університеті за межами Бермудських островів. Також у резидентів повинен бути дохід, щоб вони не почали шукати роботу на новому місці.

Ті, хто не бажає жити цілий рік на Бермудах, можуть перебувати там без візи до 6 місяців. Уряд продовжив максимальний безвізовий строк перебування іноземця з 90 до 180 днів.

Правда, протягом перших двох тижнів після приїзду туристи зобов’язані проходити тести на коронавірус кожні кілька днів. Також не можна буде виходити на вулицю з півночі до п’ятої ранку.

Загалом, у склад Бермуд входять 181 острів та риф, з яких тільки 20 є залюдненими. Тож можна знайти місце, де вдасться побути наодинці.