Закон і Бізнес


Попит на адвокатів з податкового права зростатиме, — думка


17.07.2020 16:59
2001

У Національній асоціації адвокатів України прогнозують, що попит на послуги адвокатів-фахівців з податкових питань зростатиме, а тому організовують роботу із вивчення останніх змін податкового законодавства.


Про це в інтерв'ю виданню «Закон і Бізнес» розповів голова комітету НААУ з митного та податкового права Яків Воронін, характеризуючи наслідки впровадження Закону №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

«Найбільш масштабний закон останніх років. Тому раджу кожному підприємцю та адвокатам виділяти час на ознайомлення з нововведенням. Ми пам'ятаємо, що кожен правочин породжує податкові наслідки. Краще не нехтувати такими знаннями», — підкреслив Я.Воронін.

За його словами, в рамках роботи комітету проходить серія відкритих засідань, на яких адвокати безкоштовно здобувають знання про зміни податкового законодавства. Перший захід пройшов  в ZOOM-форматі, його прослухали 400 учасників. Також на платформі Вищої школи адвокатури проходять семінари і вебінари з податкових питань.

«Податки все більше проникають в наше життя, тому я бачу збільшення попиту на податкові знання адвокатів та запити клієнтів на вирішення податкових питань», — підсумував адвокат.

Повністю інтерв'ю читайте тут.

Закон і Бізнес