Закон і Бізнес


У ВРП створять майданчик для працевлаштування студентів з КНУ ім. Т.Шевченка


10.07.2020 15:49
2112

Вища рада правосуддя та Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали Меморандум про співробітництво у сфері наукової діяльності, навчання та працевлаштування студентів-правників.


Підписи під документом про партнерство поставили заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський та в. о. директора Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка Олена Орлюк, передає «ЗіБ».

Як повідомили у ВРП, меморандум передбачає взаємодію між органом суддівського врядування та університетом у сфері аналізу законодавства та законопроєктів, які стосуються судової влади, проведення науково-правових заходів (конференцій, семінарів, круглих столів) та інших спільних публічних заходів, спрямованих на обговорення актуальних питань застосування законодавства та обмін практичним досвідом.

Крім того, планується, що студенти проходитимуть навчальну, дослідну та переддипломну практику у Вищій раді правосуддя, а аспіранти, докторанти та науково-педагогічні працівники збиратимуть матеріали для підготовки наукових робіт. Члени Вищої ради правосуддя, у свою чергу, братимуть участь у навчальному процесі Інституту права та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зокрема проводитимуть лекції та семінари.

Сторони домовилися про проведення спільних наукових досліджень і розробок та підготовку публікацій на основі їхніх результатів, видання підручників та посібників.   

За словами ректора КНУ, очолюваний ним Університет та Вища рада правосуддя працювали спільно і раніше, однак підписання Меморандуму дасть змогу систематизувати форми та напрями співпраці і поглибити її, зокрема у сфері навчального процесу, наукової діяльності та кадрової політики.

«Підписання Меморандуму – це знакова подія, адже це перший документ про співпрацю, який ми підписуємо у статусі Інституту права. Для нас це надзвичайна можливість створити майданчик для майбутнього працевлаштування студентів. Також наша взаємодія підвищить якість освіти як в теоретичному, так і суто в практичному плані», – зазначила  О.Орлюк.

Член ВРП Оксана Блажівська зазначила, що нинішні студенти Університету дуже талановиті, розумні й відкриті до всього нового, та акцентувала увагу на важливості поєднання під час навчання теорії з практикою, що стане можливим завдяки співпраці КНУ з Вищою радою правосуддя.

Закон і Бізнес