Закон і Бізнес


Сини — за батька


№28 (1482) 11.07—17.07.2020
2699

Чоловік шалено хотів отримати спадщину. Проте власним дітям у спадок він залишить зламані долі, адже виховав злочинця, який має кілька судимостей, та шанувальника оковитої.


Земфіра Барановська з Южного міського суду Одеської області розглядала справу про отримання спадщини. Позивач прийшов на підготовче засідання разом із синами. Один з них, напевне, аби набратися хоробрості та глянути сміливо у вічі справедливості, добряче випив. Обидва хлопці поводились агресивно, і працівники суду не раз робили їм зауваження. Зрештою молодик напідпитку вийшов із приміщення суду.

З.Барановська провела засідання, призначила наступне й пішла додому. Аж раптом на її шляху з’явився ще один син позивача. Він повідомив, що її життя буде під загрозою, якщо жінка прийме рішення не на користь батька.

Служителька Феміди серйозно поставилася до слів чоловіка, адже він був неодноразово засудженим, а одного разу навіть за умисне вбивство. Тож, аби не ризикувати життям, вона звернулася по допомогу до поліції, повідомивши про погрози. А також поскаржилася до Вищої ради правосуддя (№3195/0/6-20) та Генеральному прокуророві.