Закон і Бізнес


До конкурсної комісії з обрання директора ДБР обрали представників ВР


01.07.2020 16:03
2456

Втретє депутати голосували за кандидатури до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань. Втім сьогодні рішення було прийнято одноголосно.


Під час засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності на порядку денному ряд одіозних питань. Зокрема, сьогодні депутати почали голосувати за кандидатури запропоновані народними депутатами для формування конкурсної комісії яка буде займатися проведенням конкурсу на зайняття посади Директора Державного Бюро Розслідувань, передає кореспондент «Закон і Бізнес».

Так на розгляд депутатам було подано 6 кандидатур. З яких три знайшли максимальної та одноголосної підтримки. За попередньою домовленістю запропоновані кандидатури були представниками громадськості та не повинні мати тісних зв’язків в депутатських колах.

Найбільшої підтримки дістали:

- Нор Василь Тимофійович (Завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики, доктор юридичних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України);

- Москвич Лідія Миколаївна (завідувач кафедри судоустрою та прокурорської діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук);

- Андрій Георгієвич Козлов (в минулому член ВККС).

Щодо цих кандидатів буде підготовано подання, тож невдовзі можна очікувати проведення конкурсу до ДБР, а кандидати можуть починати готувати резюме.

Закон і Бізнес