Закон і Бізнес


Коралова відпустка


№26 (1480) 27.06—03.07.2020
2064

Уряд Куби з 1 липня дозволив іноземним туристам відпочинок на 5 коралових островах на півночі і південному сході країни і відкрив продаж квитків.


На другому етапі буде дозволений міжнародний туризм на Кайо-Ларго, Кайо-Коко, Кайо-Гільєрмо, Кайо-Крус і Кайо-Санта-Марія. Іноземним туристам, що прибувають до країни, зроблять ПЦР-аналіз, мовиться в повідомленні міністерства культури.

Вже почався продаж путівок на відкриті для іноземців острови. Перші доступні в липні варіанти бронювання з’явилися і на великих міжнародних онлайн-сервісах.

За словами голови мінтуризму Хуана Гарсії, пересування відпочивальників на цій стадії буде обмежене територією острова. У відомстві пояснили, що другий етап переходу до «нової нормальності», який дозволяє міжнародний туризм, почнеться 1 липня. Відвідини всієї території Острова Свободи стануть можливими на третій стадії, дата якої ще не названа.

Процес поетапного відновлення кубинської економіки стартував у 13 провінціях з 15, Гавана і Матансас названі «хвостами епідемії», де поки що зберігаються всі обмеження.