Закон і Бізнес


(Без)сумнівна легітимність


№22 (1476) 06.06—12.06.2020
1446

До організації «ФАКТ» надійшов лист-звернення від приватних виконавців Київської області. У документі зазначено подробиці ситуації, яка склалася навколо останнього з’їзду приватних виконавців виконавчого округу Київської області, за результатами якого переобрано голову ради, його заступника і секретаря, а також погоджено низку важливих для спільноти кроків.


За відповідні рішення проголосували 4 з 5 присутніх на з’їзді приватних виконавців Київської області, що вже є переважною більшістю від загальної кількості (4 з 7) приватних виконавців відповідного виконавчого округу.

В свою чергу, з тексту листа вбачається, що керівництво Асоціації приватних виконавців України втрутилося у питання внутрішнього самоврядування приватних виконавців Київської області і скликало екстрене засідання Ради приватних виконавців України (РПВУ), на якому вирішило визнати рішення З’їзду регіону «таким, що не підлягає виконанню». При цьому, РПВУ навіть не вислухала всіх учасників з’їзду і вийшла за межі своїх повноважень, оскільки РПВУ не має права скасовувати та/або визнавати рішення З’їзду приватних виконавців регіону таким, що не підлягає виконанню. Такий крок РПВУ викликав подив та обурення у спільноти приватних виконавців Київської області.

Громадська організація «ФАКТ» вважає таку поведінку керівництва Асоціації приватних виконавців України незрозумілою. Надані колегами документи, зокрема протокол з’їзду приватних виконавців Київської області, підтверджують легітимність з’їзду і його рішень.