Закон і Бізнес


Нові повноваження


№20 (1474) 23.05—29.05.2020
776

Керуючий партнер GOLAW, адвокат Валентин Гвоздій увійшов до складу робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення у сфері фінансового моніторингу при Міністерстві юстиції. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Денис Малюська.


За словами В.Гвоздія, робоча група з питань фінансового моніторингу має виконувати дуже важливу функцію: організувати роботу держави в частині контролю фінансових операцій таким чином, щоб це відповідало всім вимогам українського законодавства та міжнародним стандартам фінансового моніторингу.

«Для мене як адвоката вкрай важливо захистити право колег на адвокатську таємницю, адже згідно з нещодавно прийнятим  законом адвокати, адвокатські бюро та адвокатські об’єднання є спеціально визначеними суб’єктами первинного фінансового моніторингу. Впевнений, що завдяки поєднанню досвіду іноземних адвокатських організацій та власної експертизи питання фінмоніторингу може бути вирішене якісно, з урахуванням інтересів усіх задіяних сторін», — зазначив В.Гвоздій.