Закон і Бізнес


НШСУ проведе серію вебінарів щодо дій судової влади в умовах пандемії


24.04.2020 15:03
2325

Національна школа суддів України у співпраці з Програмою USAID «Нове правосуддя» запрошують взяти участь у серії організованих спільно з Національним суддівським коледжем у місті Рено (США) відкритих вебінарів щодо дій судової влади в умовах пандемії.


Серія вебінарів охопить найбільш нагальні питання, які постають перед судовою системою України у зв’язку з пандемією коронавірусу, передає «ЗіБ» з посиланням на НШСУ.

 

Роль судді та судового адміністратора в умовах пандемії

28 квітня (вівторок), 16:00-17:30

Цей вебінар акцентуватиме увагу на тому, що весь персонал судової системи, у тому числі судді і судові адміністратори, відіграють важливу роль, незалежно від того, чи це ухвалення правильного рішення у справах, пов’язаних із надзвичайною ситуацією у сфері громадського здоров’я або порушеннями карантинних обмежень, чи виконання керівної ролі під час підготовки ефективного реагування у своєму суді, чи розробка і впровадження плану дій на випадок надзвичайної ситуації, чи комунікація із апаратом суду, представниками засобів масової інформації і громадськості, чи забезпечення безперервності у діяльності суду.

Медіація для суддів та судових адміністраторів

29 квітня (середа), 16:00-17:30

Ця відео трансляція надасть учасникам можливість зрозуміти, як продовжувати допомагати вирішувати справи під час періоду «соціального дистанціювання» та забезпечити більше можливостей для використання медіації. Крім того, розглядатимуться способи проведення медіації на відстані та демонструватимуться переваги використання медіації як допоміжного механізму для суддів і персоналу суду із метою забезпечення доступу до правосуддя разом із спільнотою медіаторів.

Усвідомленість та зниження стресу у нинішні непрості часи

30 квітня (четвер), 16:00-17:15

Під час цієї відео трансляції учасники ознайомляться із сучасними дослідженнями щодо усвідомлення, у тому числі нейронауки, та впливу самоусвідомлення на професійні навички і поведінку. Учасники дізнаються про те, як усвідомлення може допомогти справлятися зі стресом, покращити лідерські якості та стимулювати креативність, що надзвичайно важливо для забезпечення ефективного реагування на виклики сьогодення.

Під час вебінарів ви дізнаєтесь про досвід судової системи США, пов’язаний з роботою в умовах поширення коронавірусу, та матимете можливість обмінятися інформацією про те, які заходи вживає Україна у протидії пандемії.

Вебінари проходитимуть на платформі ZOOM.

Мова заходів – англійська, буде забезпечено синхронний переклад українською.

Для отримання матеріалів вебінарів просимо зареєструватися за посиланням.

Закон і Бізнес