Закон і Бізнес


У Кам'янець-Подільському міськрайонному судів обрали керівництво


07.04.2020 12:24
1969

Під час зборів 6 квітня судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області обрали голову суду та його заступника.


Про це «ЗіБ» повідомили у прес-службі суду.

За результатами таємного голосування головою Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області  було обрано суддю Романа Савчука, заступником голови Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області – Володимира  Черепахіна.

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді.

Р.Савчук у  1994 році закінчив Українську державну юридичну академію м. Харків за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист. Впродовж двох років стажувався у Городоцькому районному суді Хмельницької області, у якому потім п’ять років працював суддею. З 2001 – 2004 рр. відправляв правосуддя у Хмельницькому міському суді Хмельницької області. Потім ще чотири роки працював на посаді судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.  У 2008 перейшов до Хмельницького окружного адміністративного суду, де рік трудився на посаді судді, а потім став заступником голови суду. У 2011 приступив до виконання обов’язків судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області та вже через два місяці був обраний головою суду, дану посаду займає по сьогоднішній день.

Закон і Бізнес