Закон і Бізнес


У НШСУ провели навчання щодо підготовки фахових тренерів


30.03.2020 17:09
3744

Національна школа суддів України в Києві провела методологічний тренінг для викладачів “Методика підготовки та проведення тренінгів у НШСУ”.


Як повідомили «ЗіБ» в НШСУ, у процесі розробки цього тренінгу були враховані всі критерії, методики та підходи, визначені Концепцією національних стандартів суддівської освіти щодо викладання для суддів. Вони якнайкраще допоможуть тренерам набути необхідних умінь і практичних навичок, які можна буде застосовувати у процесі підготовки суддів.

Під час роботи на тренінгу його слухачки  та слухачі опанували інтерактивні методи викладання, знайомились з особливостями підготовки й проведення тренінгів, спираючись не лише на методологічні аспекти викладання, а й на психологічні особливості роботи із суддівською аудиторією.

У ході занять також досліджувались окремі методи викладання, розглядалися типові помилки в роботі з аудиторією та шляхи їх вирішення для покращення якості викладання.

Вишкіл має значну практичну спрямованість та покликаний допомогти структурувати знання, сформувати викладацькі навички, полегшити вирішення складних ситуацій, що можуть виникати в аудиторії, а також подолати внутрішні перешкоди, зокрема, страх перед незнайомою аудиторією.

Тренінг з колегами проводили судді Ольга Шаповалова, Лариса Трофімова, Лілія Карабак, Дмитро Кратко, працівники Національної школи суддів України Андрій Маслюк, Тамара Закревська, Олександр Здебський та Богдан Остудімов.

За результатами проведення дводенного тренінгу команда викладачів Національної школи суддів України поповниться ще 21 фаховим тренером.

Закон і Бізнес