Закон і Бізнес


Хоч на стіну лізь!


№13 (1467) 04.04—10.04.2020
1435

У зв’язку з покращенням епідеміологічної обстановки в Китаї в Пекіні почали поступово відкривати раніше закриті через коронавірус туристичні об'єкти.


Зокрема, з 24 березня відкрито для відвідування ділянку "Бадалін" Великої китайської стіни. Решта ділянок, у тому числі музей та канатна дорога, поки залишаються закритими. Щоб не допустити великого скупчення людей, щодня на об'єкт допускатимуть не більше 19,5 тис. осіб.

Роботу відновив і міський зоопарк, жителям міста дозволяється відвідати павільйони на відкритому повітрі. Всі павільйони всередині приміщень як і раніше закриті. Вхід буде зачинятися, як тільки потік відвідувачів наблизиться до 30% від щоденного.

Квитки необхідно придбавати онлайн за день до відвідин.

Також в Китаї починає відновлюватися внутрішнє авіасполучення. А 25 березня в провінції Хубей, яка стала осередком епідемії в країні, відновлено залізничне сполучення, крім міста Ухань.

У самому Ухані вже почали працювати міські автобусні маршрути. З 28 березня буде відновлено залізничне сполучення на в'їзд в Ухань, а з 8 квітня — на виїзд. Також з 8 квітня почне працювати аеропорт Ухань.