Закон і Бізнес


Без кіно жити можна


№11-12 (1465-1466) 21.03—03.04.2020
1610

У Франції закриваються кафе, кінотеатри, нічні клуби, більшість магазинів. Адже французи продовжували з’являтися в людних місцях, попри карантин.


За рішенням уряду, з 15 березня були закриті всі місця, відвідини яких не становлять життєвої необхідності. Виняток — продуктові магазини та аптеки.

Працюватиме громадський транспорт, але жителів закликали максимально скоротити свої пересування. Тим паче що озвучених рекомендацій щодо обмеження соціальних контактів французи не дотримуються повною мірою.

Раніше у Франції вже закрили освітні заклади і заборонили масові заходи, в яких беруть участь більш ніж 100 осіб. Закриті для відвідин Лувр і Ейфелева вежа.

Попри нові обмеження, перший раунд місцевих виборів відбувся, як і було заплановано, 15 березня. При цьому діяли жорсткі правила щодо дотримання безпечної дистанції між виборцями, які прийшли на дільниці, і працівниками виборчих комісій.

Водночас, міністр освіти країни вважає, що поширення коронавірусу піде на спад лише після того, як на нього перехворіють не менше половини населення і в людей не виробиться імунітет.