Закон і Бізнес


Відпочинок у зоні ризику


Як переконався «ЗіБ», на Синайському півострові поки що відпочивати і комфортно, і безпечно.

№10 (1464) 14.03—20.03.2020
3383

Їхати чи не їхати? Ось у чому питання для всіх, хто замислюється про літню відпустку або поїздку на весняні свята. З одного боку, коронавірус. З іншого — обвал цін на багато напрямків. Як бути?


Експерти вважають, що подорожі стали однією з основних потреб людини. Тому, попри коронавірус, люди від подорожей не відмовляться. Принаймні на цьому етапі.

Хіба що зросте кількість туристів, що бронюють подорожі в останній момент. Адже багато хто вичікує, спостерігаючи за поширенням вірусу, і прийматиме рішення в останню мить. Певним тестом настроїв можуть стати пасхальні канікули — популярний період відпусток в Європі. Цього року вони припадуть на першу половину квітня (в Україні — друга половина місяця).

Експерти вважають, що багато відпускників віддадуть перевагу сільській місцевості, оскільки скупчення людей у великих містах підвищує потенційну небезпеку зараження. Але не виключають, що буде попит навіть на Італію — ті регіони, які не стали осередком епідемії COVID-19, наприклад Сицилію.

Тим більше що туріндустрія пропонуватиме значні знижки. На думку експертів, існує певна червона лінія, за якою багато туристів готові нехтувати ризиком.

За даними DW, у готелях острова Балі клієнти скасували 40 тис. бронювань. А в Гонконзі, одному з найдорожчих напрямків у світі, номери в чотирьохзіркових готелях коштують зараз приблизно €22 за ніч.

Правда, можна стикнутися з іншою проблемою: деякі країни закривають кордони для гостей.