Закон і Бізнес


Консулам спростять доступ до СІЗО і тюрем


17.02.2020 15:51
2153

Міністерство юстиції націлене сприяти швидкому та безперешкодному відвідуванню установ виконання покарань та слідчих ізоляторів представниками консульських відділів, аби забезпечити якісну реалізацію екстрадиційних процедур та дотримання прав іноземців, які перебувають в цих установах і звернулись за належною консульською підтримкою.


Про це заявив заступник міністра юстиції України Віталій Василик під час зустрічі із керівником консульсько-правового відділу посольства ФРН Єнсом Краус-Массе, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу Кабміну.

«Разом з німецькими партнерами ми домовились продовжувати співпрацю з метою забезпечення доступу працівників консульських установ до установ Державної кримінально-виконавчої служби України, насамперед, на рівні залучення експертної підтримки з боку наших партнерів», – зауважив чиновник.

Також під час зустрічі обговорювалися проблеми подальшого реформування пенітенціарної системи, зокрема, покращення умов тримання засуджених та осіб, взятих під варту та поліпшення медичного обслуговування в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Закон і Бізнес