Закон і Бізнес


В РАУ представлено нового члена Ради


14.02.2020 11:49
2540

Сьогодні, 14 лютого 2020 року, під час чергового засідання Ради адвокатів України було представлено нового члена Ради з Чернівецької області — Анатолія Тельмана.


Чергове засідання Ради адвокатів України проходить у Києві 14-15 лютого. У ході засідання адвокатська спільнота розгляне загальні питання про діяльність Національної асоціації адвокатів України та органів адвокатського самоврядування, ведення Єдиного реєстру адвокатів, стану сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Також РАУ розгляне звернення про надання роз’яснення з питань. Зокрема, щодо звільнення від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами окремих категорій та щодо можливості порушення вимог ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», ПАЕ  в разі прийняття протягом року після звільнення з прокуратури м.Києва доручень від клієнтів про здійснення захисту у кримінальних провадженнях, процесуальне керівництво та публічне обвинувачення у яких здійснюється прокурорами прокуратури м.Києва, місцевих прокуратур м.Києва, тощо, та інших пов’язаних з цим питань.

Додатково під час засідання Ради буде обговорено проект закону щодо скасування адвокатської монополії (№1013) та заслухано начальника територіального управління служби судової охорони у м.Києві та Київській області Ігоря Коваленка щодо безпеки під час судового засідання. В свою чергу представники адвокатури порушили ряд питань щодо пропуску адвокатів на судові засідання.

Закон і Бізнес