Закон і Бізнес


Боротьба за спадщину


№6 (1460) 15.02—21.02.2020
2316

Позивач забажав скасувати договір дарування та свідоцтво про право на спадщину. Його бажання було таким сильним, що він не став чекати рішення Феміди, а відразу поскаржився в дисциплінарний орган.


Ігор Перекупка з Богунського районного суду м.Житомира розглядав справу про визнання недійсним договору дарування та свідоцтва про право на спадщину. З часом він довідався, що позивач заявив йому відвід. Як аргумент чоловік долучив копію скарги до Вищої ради правосуддя, аби було зрозуміло, що він не жартує.

На засідання, що мало відбутися в той самий день, ні позивач, ні його представник не з’явились. Однак були присутні відповідачі. Законник поділився з відповідачами історією про те, що йому заявили відвід через скаргу. Йому відповіли, що це спосіб тиску. Адже позивач — суддя Господарського суду Житомирської області — зловживає правами.

Про тиск І.Перекупка негайно поскаржився до ВРП (№751/0/6-20). На підтвердження своїх слів надіслав копію заяви про відвід і скарги.

Цікаво, чи не побачить Рада підстав для ініціювання дисциплінарної справи проти самого позивача, оскільки, за новим законом, може самостійно відкрити таке провадження.