Закон і Бізнес


Борець із посадовцями


№6 (1460) 15.02—21.02.2020
2153

Одного разу слідчий подав клопотання про обшук помешкання ймовірного злодія. Ішлося про крадіжку телефонного кабелю. Пропажі не знайшли, а громадянин виявився ініціатором 10 проваджень проти посадовців.


Віктор Маренюк із Маньківського районного суду Черкаської області розглянув клопотання слідчого про обшук у справі про крадіжку телефонного кабелю та тросу. Однак обшук виявився безрезультатним, крадених речей не знайшли.

Громадянин, дім якого обшукали, обурився та звернувся в прокуратуру, стверджуючи, що слідчий суддя скоїв злочин. Прокуратура не стала вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про ймовірний злочин, тож чоловік звернувся до суду зі скаргою на бездіяльність прокуратури.

Громадянин, з яким у В.Маренюка виникли проблеми, уже був засуджений за хуліганство й мав сплатити штраф — понад 9000 грн., але оскаржив рішення в апеляційній інстанції.

Особа, про яку йдеться, є «знаменитістю» в місцевих судах. Чоловік направив 10 заяв про вчинення посадовцями кримінальних правопорушень. Заява про скоєння кримінального злочину, на думку служителя Феміди, є тиском на суд (№678/0/6-20).