Закон і Бізнес


НШСУ розробила вісім дистанційних курсів для суддів


06.02.2020 16:54
4418

Національна школа суддів України спільно з міжнародними партнерами підготували дистанційне навчання для суддів у напрямках тайм-менеджмент, коучинг, застосування практики ЄСПЛ та інші.


Ці курси доступні в системі дистанційного навчання Національної школи суддів України, яка розміщена на платформі Moodle, передає «ЗіБ».

Як повідомили в НШСУ, у співпраці з проектом Ради Європи «Посилення імплементації Європейських стандартів прав людини в Україні», що здійснюється в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018–2021 роки були адаптовані до національного законодавства курси програми «HELP» «Докази та доказування в кримінальному провадженні з урахуванням практики ЄСПЛ» та «Трудові права в світлі практики Європейського суду з прав людини».

Спільно з Проектом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» НШСУ розробила та впровадила в періодичне навчання суддів «Help курс з питань внутрішнього переміщення».

З метою ефективного проведення стажування кандидатів на посаду судді НШСУ у співпраці з Проектом ЄС «Підтримка реформ верховенства права в України (ПРАВО-JUSTIGE)» та Програмою реформування сектору юстиції Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» розробила та впровадила курс для суддів – наставників «Наставництво (коучинг) у системі формування професійних навичок майбутнього судді» за дистанційною формою навчання.

Спільно з державною установою «Центр пробації» розробляється дистанційний курс щодо суб’єктів пробації.

Загалом в системі дистанційного навчання Національної школи суддів України тільки за 2019 рік були активними понад 2000 слухачів із числа суддів і працівників апарату судів.

Сертифікати про успішне проходження курсів отримали близько 600 суддів.

У разі успішного закінчення курсів, слухачі отримають Сертифікат Національної школи суддів України.

Календарний план дистанційного навчання для суддів на 2020 рік можна переглянути за посиланням.

Реєстрація на курси тут.

Закон і Бізнес