Закон і Бізнес


CEO масово видаляють свої акаунти у соцмережах — PwC


29.01.2020 18:37
3091

Майже половина директорів великих світових компаній видалили свої акаунти у соцмережах, щоб уникнути атак хакерів.


Про це повідомляється в дослідженні консалтингової компанії PwC, передає «Закон і Бізнес».

PwC опитала 1,6 тис. директорів підприємств по всьому світу і з'ясувала, що страх за безпеку своїх даних, в тому числі збережених в листуванні, змусив 48% з них видалити свої акаунти у соцмережах. До цього числа також входять ті, хто попросив свої компанії прибрати із загального доступу їхні контакти.

«Загрози для CEO по всьому світу з боку кіберзлочинності ростуть. Вони можуть завдати величезної шкоди їхнім компаніями і навіть особистому життю», — заявив глава IT-підрозділу PwC Річард Хорн.

Більшість директорів компаній (80%) визнають кіберзагрози головним ризиком. Щоб пом'якшити вплив цього фактора, PwC радить зробити кібербезпеку пріоритетом у всіх областях бізнесу.

Останнім гучним випадком став злам листування керівника Amazon Джеффа Безоса, в причетності до якого підозрюють наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана. Експерти впевнені, що бен Сальман, обмінявшись в травні 2018 року із Безосом контактами, відправив йому заражене відео в WhatsApp. За його допомогою хакери отримали великий обсяг особистих даних глави Amazon.

Через півроку після зустрічі Безоса з саудівським принцом в американських таблоїдах з'явилися подробиці особистого життя керівника Amazon, зокрема, скріншоти його листування з коханкою.

Закон і Бізнес