Закон і Бізнес


Президент дав правоохоронцям 2 тижні, щоб з’ясувати, хто прослуховував Кабмін


17.01.2020 15:54
4168

Президент України Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників НБУ.


Відповідне завдання Глава держави поставив під час зустрічі з керівниками СБУ, Офісу Генпрокурора, МВС, НАБУ, ДБР та УДО, передає «Закон і Бізнес» з посилання на прес-службу Президента України.

Крім того, Президент зауважив, що в межах кримінального провадження має бути чітко встановлене коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

«У засобах масової інформації було багато фейків щодо присутності тих чи інших посадових осіб. Фотографія, яка є у ЗМІ, — з’ясувати, чи справді всі ці люди були учасниками, чи ні», — зазначив Глава держави.

Він додав, що, за словами Прем’єр-міністра, було декілька переговорів, і зустріч, з якої був оприлюднений перший уривок, тривала п’ять годин.

Володимир Зеленський також вимагає впродовж двох тижнів напрацювати необхідні заходи, щоб унеможливити подібні інциденти в майбутньому й технічно забезпечити захист інформації. Несанкціоноване прослуховування та фіксування розмов не повинне мати місце у приміщеннях органів державної влади всіх рівнів, адже це питання національної безпеки.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Закон і Бізнес