Закон і Бізнес


НБУ уточнить уточнення щодо порядку використання рахунків ФОП


16.01.2020 16:57
2749

Нацбанк обіцяє виключити зі свого коментаря про використання рахунків ФОП норму про перерахування грошей між рахунками ФОП тільки після сплати податків.


Про це заявив голова НБУ Яків Смолій під час презентації Стратегії розвитку фінансового сектора України до 2025 року, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на інформагентство «РБК-Україна».

Як зазначив Смолій, НБУ має намір виключити зі свого коментаря заяву про те, що ФОП мають право перерахувати кошти зі своїх рахунків на рахунки, відкриті для власних потреб, лише після сплати податків.

«Я сподіваюся, що сьогодні вийде доповнення або уточнення до постанови НБУ, де ми призупинимо дію або наш коментар про те, що гроші з рахунків фізичних осіб - підприємців можуть бути перераховані на рахунки фізосіб, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю», — сказав Смолій.

Нагадаємо, нещодавно Нацбанк оприлюднив роз'яснення стосовно порядку використання поточних рахунків ФОП у вигляді відповідей на поширені запитання. У цьому роз’ясненні стверджувалося, що ФОП можуть переводити кошти зі свого поточного рахунку на рахунок для власних потреб лише після  підтвердження про  сплату податків та зборів або відсутність заборгованості за ними.

Закон і Бізнес