Закон і Бізнес


ОАСК просять заборонити призначати Новікова Головою НАЗК


17.12.2019 15:53
2723

Уряду можуть заборонити призначати Олександра Новікова на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.


Про це йдеться у заяві про забезпечення позову, що надійшла до Окружного адміністративного суду міста Києва, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу ОАСК.

Також позивач у справі просить суд зупинити дію розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.10.2019 «Про затвердження складу Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови  Національного агентства з питань запобігання корупції» до закінчення розгляду справи по суті.

Водночас, до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов у якому позивач просить визнати протиправним та скасувати відповідне розпорядження Уряду, а також рішення Комісії про обрання кандидатів для проведення співбесіди.

Окрім цього, позивач  просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Комісії від 16 грудня, яким вона визначила з числа кандидатів, що пройшли співбесіду, кандидата Олександра Новікова, як кандидата, який згідно з її рішенням має найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання службових обов’язків Голови НАЗК, а також відповідає критеріям доброчесності; та внесення подання КМУ про його призначення на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Закон і Бізнес