Закон і Бізнес


У Києві відкрилося нове бюро правової допомоги


05.12.2019 14:05
1920

Відсьогодні у Києві запрацювало ще одне бюро правової допомоги, що знаходиться у приміщенні Київської міської ради профспілок.


Як зазначили у Координаційному центрі з надання правової допомоги, за захистом трудових прав звертаються 5% клієнтів системи безоплатної правової допомоги, передає «ЗіБ» з посиланням на Мін’юст.

Дуже часто з юридичними питаннями люди звертаються також до профспілок. Тому було вирішено консолідувати зусилля по захисту прав громадян і відкрити бюро правової допомоги у приміщенні профспілок.

Кожна людина, яка звертається до однієї з галузевих організацій профспілок Києва, матиме можливість зайти до бюро та отримати первинну та вторинну правову допомогу. Так само клієнт системи надання безоплатної правової допомоги, якщо він є членом профспілки, матиме можливість вирішити інші питання, звернувшись до однієї з профспілкових організацій, що знаходиться у цьому самому приміщенні.

Особливо багато звернень щодо захисту трудових прав громадян очікується у зв’язку з прийняттям нового Трудового кодексу України. Відповідно до доручення Президента, Кабінет Міністрів має до 31 грудня цього року розробити та внести на розгляд Верховної Ради проєкт Трудового кодексу, який має сприяти лібералізації трудових відносин та наблизити законодавство про працю до сучасних вимог. Отже, слід очікувати, що виникне багато питань у галузі трудового законодавства.

За правовою допомогою з питань трудового права та інших можна звернутися до бюро правової допомоги за адресою вул. Стрітенська, 15 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год.

Бюро, що знаходиться у приміщенні Київської міської ради профспілок, вже третє у столиці. На початку листопада запрацювало Правобережне київське бюро правової допомоги (у приміщенні Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. Островського).

Закон і Бізнес