Закон і Бізнес


Три судді та науковець


№48 (1450) 07.12—13.12.2019
5200

Після співбесід конкурсна комісія залишила тільки 4 з 25 претендентів на місце у Вищій раді правосуддя за президентською квотою. Це 3 судді й один науковець.


Серед них перший заступник директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції, д.ю.н. Дмитро Журавльов. На початку року він уже робив спробу посісти місце у ВРП за квотою науковців, але не був підтриманий колегами.

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду у відставці Василь Клюба свого часу не зміг потрапити до Касаційного кримінального суду. Проте понад рік за мобілізацією брав участь в АТО, а перш ніж одягти суддівську мантію, працював прокурором.

Тетяна Розваляєва — також суддя у відставці, до 2016 р. працювала у Вищому адміністративному суді, де входила до складу п’ятої палати. Є засновником адвокатського бюро.

А Віктор Фомін представляє Мелітопольський міський суд, де донедавна обіймав посаду голови. Був відряджений до Солом’янського районного суду м.Києва.

Після проходження спеціальної перевірки комісія визначиться, кого рекомендувати главі держави для призначення членом ВРП.