Закон і Бізнес


Міжнародний досвід


№41 (1443) 19.10—25.10.2019
1424

Для ефективної реалізації цілей команда «Інколанс» постійно вдосконалює свої знання та переймає досвід інших країн. Адвокати Тетяна Гуренко та Ольга Драчевська вирушили у робочу поїздку до Лондона.


Вони відвідали Верховний суд Великої Британії, де провели низку зустрічей з провідними юристами та фахівцями у галузі права, а також узяли участь в обговоренні кейсів.

Цей підрозділ судової системи Англії є наймолодшим серед усіх інших. Верховний суд Великої Британії почав функціонувати у 2009 році.

Початком його створення став акт, підписаний колишнім Прем’єр-міністром країни Тоні Блером у 2005 році. Акт про конституційну реформу передбачав створення Верховного суду, якому передали судові функції Палати лордів і судового комітету таємної ради (органу радників королеви Великої Британії).

До Верховного суду входять 12 незалежних від уряду і парламенту суддів. До його повноважень належить розгляд питань у цивільних справах на території всієї Великої Британії, а також розгляд питань у кримінальних справах Англії, Уельсу та Північної Ірландії.