Закон і Бізнес


ВККС врахувала права суддів, які не завершили оцінювання


Рішення ВККС №182/зп-19. Натисність для збільшення.

09.10.2019 14:05
17900

Вища кваліфікаційна комісія суддів скасувала проведення конкурсу на заміщення вакантних посад суддів у місцевих судах шляхом переведення суддів.


За інформацією «Закон і Бізнес», відповідне рішення за №182/зп-19 Комісія ухвалила вчора, 8 жовтня.

Відтак було скасоване раніше оприлюднене рішення ВККС від 1 серпня 2019 року №140/зп-19 про оголошення конкурсу стосовно 220 вакантних посад суддів у місцевих судах, з яких: у місцевих загальних судах – 150 посад; у місцевих адміністративних судах – 50 посад; у місцевих господарських судах – 20 посад.

Як сказано в останньому документі, Комісія дійшла висновку про необхідність скасувати конкурс з огляду на значну кількість заяв на участь у ньому від суддів, кваліфікаційне оцінювання яких не завершене з об’єктивних причин.

Нагадаємо, згідно з раніше оприлюдненими умовами конкурсу, до участі в ньому допускаються кандидати, які на момент подання документів є суддями, що обіймають посаду безстроково або строк повноважень яких не закінчився, та є такими, що відповідають займаній посаді судді за результатами кваліфікаційного оцінювання на відповідність цій посаді.

Заяви та документи, подані для участі у конкурсі, Комісія не розглядатиме і поверне кандидатам. Копії заяв та документів, поданих кандидатами, які є суддями, будуть долучені до відповідних суддівських досьє.

Закон і Бізнес