Закон і Бізнес


«Живі люди»


№40 (1442) 12.10—18.10.2019
10498

Гурт чоловіків прийшов на судове засідання у справі за позовом банку. Відмовившись назвати свої імена та процесуальний статус, непрохані гості вирішили провести перевірку документів.


Світлана Маркарова з Малиновського районного суду м.Одеси розглядає позов банку проти особи. Предметом спору є звільнення майна з-під арешту. Попередній суддя, який слухав справу, заявив самовідвід. Згодом С.Маркарова зрозуміла чому.

У день, на який вона призначила засідання, до судової зали ввійшли невідомі чоловіки. Самі відмовилися себе назвати, показати документи, не зазначили свого процесуального статусу у справі. Натомість почали вимагати від присутніх пред’явити документи. Назвавши себе «живими людьми», молодики вимагали посвідок у суддів та інших працівників установи, принижуючи тим статус здійснювачів правосуддя та перешкоджаючи розгляду справи.

Така поведінка незнайомців не сподобалася С.Маркаровій. Тому вона звернулася до Вищої ради правосуддя зі скаргою (№5064/0/6-19). Жінка вважає, що молодики порушили гарантії незалежності суддів, тому просить ужити заходів для збереження авторитету правосуддя.