Закон і Бізнес


Адвокат року – 2019: підсумки

Асоціація адвокатів України назвала імена переможців конкурсу


Адвокат року 2019. Натисніть на зображення, аби переглянути усі фото церемонії нагородження переможців

04.10.2019 20:42
34589

Сьогодні, 4 жовтня, у столичному Hyatt Regency відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року - 2019».


За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ визначила переможців у профільних номінаціях:

«Цивільне право»:

Валерій Кострюков

Надія Скрицька 

Леся Дубчак

Наталія Кушкова

Роман Титикало

«Трудове право»:

Олексій Палій

Анна Пащенко

Ганна Лисенко

Анна Надточиєва

Вікторія Ковальчук

«Медичне та фармацевтичне право»:

Руслан Совершенний

Олександр Гришаков

Юлія Атаманова

Наталія Хоменко

«Антирейдерська практика»:

Олександр Петриченко

Андрій Молчанов

Опанас Карлін

Станіслав Борис

Дмитро Сирко

«Антимонопольне та конкурентне право»:

Олег Мальський

Григорій Павленко

Олена Волянська

Оксана Крижанівська

«Право інтелектуальної власності»:

Марія Ортинська

Надія Загрія

Олександр Єфімов

Ганна Коновалова

«Нерухомість та будівництво»:

Тетяна Лежух-Вовк

Юрій Хапко

Дмитро Нан

Григорій Тріпульський

Артур Мегеря

«Кримінальне право»:

Ігор Черезов

Костянтин Глоба

Андрій Левковець

Ярослав Зейкан

Тарас Пошиванюк

 «Злиття та поглинання»:

Юрій Асадчев

Ірина Земляна

Юлія Забарна

Сергій Бенедисюк

«Медіаправо»:

Ярослав Куц

«Митне право»:

Олександр Євсютін

Олександр Нагорний

Ярослав Лисенко

Герман Тасліцький

Вікторія Родіонова

«Міжнародний арбітраж»:

Ігор Кімлик

Світлана Сергєєва

Андрій Астапов

Олександр Луговський

«Корпоративне право»:

Яна Михайлюк

Олександр Гарагонич

Катерина Дробязко

Віталій Бурдак

Артур Кіян

 «Податкове право»:

Михайло Кочеров 

Ігор Крижановський 

Оксана Тропець

Андрій Тамошюнас

Андрій Реун

«Адміністративне право та процес»:

Віталій Цвігун

Роман Шпирка

Андрій Тарасов

Олександр Полинько

Ірина Кепич

«IT право»:

Василь Гордій 

Олег Шевцов

Артем Афян

Наталя Массалова

Руслан Дідовець

«Морське і транспортне право»:

Юрій Сергєєв

Євген Блінов

Тетяна Ігнатенко

Тетяна Тітаренко

«Сімейне право»:

Аліна Самарець

Олег Голубничий

Олег Простибоженко

Леся Салмон

Катерина Маліченко

«Господарське право та процес»:

Станіслав Скрипник

Андрій Чекалов

Олексій Колток

Олег Бекетов

Олександр Шкелебей

«Аграрне та земельне право»:

Богдан Яськів

Андрій Порайко

Дмитро Житченко

Дмитро Александров

Віктор Кобилянський

«Фінансове і банківське право»:

Андрій Нікітін

Любов Скварко

Ірина Столярчук

Артем Стоянов

Дмитро Савчук

«Банкрутство»:

Сергій Боярчуков

Олександр Гладій

Олег Горецький

Наталія Тищенко

Роман Загрія

«Судова практика»:

Олег Маліневський

Євген Дядюк

Віктор Барсук

Анна Огренчук

Ігор Кравцов

 

Також Асоціація адвокатів вручила нагороди у спеціальних номінаціях:

«За особистий внесок в розвиток адвокатури»:

Василь Кисіль (нагороду отримав Андрій Стельмащук, керуючий парнтер «Василь Кісіль і партнери»)

«Кращий юрист-держслужбовець»:

Іван Ліщина

Олексій Резніков

Сергій Козьяков

Павло Гречківський

Богдан Крикливенко

Агія Загребельська

«Кращий юрист-захисник прав адвокатів на міжнародному рівні»:

Георгій Логвинський

«Кращий юрист-політик»:

Олексій Гончарук

Сергій Алєксєєв

Олег Макаров

«Кращий in-house lawyer»:

Артур Резнік

«Захист бізнесу»:

Антон Лященко

Вадим Іванін

Олександр Тананакін

«Кращий юрист-законотворець»:

Руслан Сидорович

Валерій Карпунцов

Данило Гетьманцев

«Краща програма в соцмережах про юристів»:

Відповідно до, згідно з на UMN  (Дмитро Гадомський, Егор Желтухін)

M-Loйер (Яна Собко)

«Кращий юрист-митець»:

Семен Ханін

Володимир Віхляєв

Наталія Пліса

Олаксандр Черних

Катерина Власюк

Інна Мокіна

«Кращий проект Асоціації адвокатів України»:

Жіночий клуб (Катерина Власюк)

«Кращий автор»:

Михайло Кочеров, IBS Legal Services

«Кращий юрист-науковець»:

Наталія Кузнєцова

Олена Можайкіна

Олена Костюченко

Олександр Дроздов

Аліна Бірюкова

Кирил Легких

Радміла Гревцова

«Кращий юрист-суспільний діяч»:

Олександра Сасіна

Олександр Водянніков

Наталія Петрова

Сергій Ткаченко

«Краща ТВ-програма на юридичну тематику»:

ДокаZ (Олексій Шевчук)

Контролер  (Ярослав Куц)

Один за всіх (Михайло Присяжнюк)

Законні підстави (Денис Пономаренко)

Deadline (Cергій Саченко)

«За вагомий внесок в розвиток ААУ»:

Ольга Дмитрієва

«Кращий комітет Асоціації адвокатів України»:

Комітет з сімейного права (Катерина Власюк)

«Краще відділення Асоціації адвокатів України»:

Одеське відділення (Денис Пономаренко)

Львівське відділення (Андрій Богуцький)

Видання «Закон і Бізнес», що виступає генеральним правовим медіа партнером, випустить друкований спецвипуск, в якому розповість про кожного переможця.

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об'єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов'язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.

Закон і Бізнес