Закон і Бізнес


Гарячий позов


Опіки від теплових впливів є частою причиною серйозних травм і смерті в парку.

№39 (1441) 05.10—11.10.2019
1856

Відчайдушні туристи вирішили зробити «фото на пам’ять», яке мало не стало останнім.


Двоє чоловіків, які гуляли по знаменитому національному парку в штаті Вайомінг, знехтували безпекою, коли вирішили зробити кілька ефектних знімків на тлі пульсуючого гейзера Старий Служака. Мабуть, вони не підозрювали, що кипляча вода, яка вивергається в середньому щогодини, може обпалити їх чи навіть позбавити життя.

Також вони не здогадувалися, що їхню безрозсудну пригоду знімає стороння спостерігачка. Вона й повідомила про порушників керівництво парка, пише NBC news.

Жінка розповіла, що хлопці проігнорували застережливі знаки, які тут усюди розставлені. Також вони не звернули уваги на обмежувачі, за які заборонено заходити. Пильна туристка опублікувала свої знімки на сторінці «Єлловстоунський національний парк: нашестя ідіотів!».

За даними Служби національних парків, чоловікам пред’явлено позов за проникнення на небезпечну територію. У грудні вони повинні з’явитися у федеральний суд.

Старий Служака — один з найзнаменитіших гейзерів на Землі. У 1870 році його виявила експедиція Вошберн-Ленгфорд-Доан. Тоді він і отримав свою назву. Він вивергається кожні 35—120 хв. і тому вважається одним з найбільш фотографованих чудес природи.

Під час одного виверження гейзера, що триває від 1,5 до 5 хв., на висоту до 56 м викидається від 14000 до 32000 л киплячої води.