Закон і Бізнес


Невдоволений судовими рішеннями чоловік закидав ВРП 300 скаргами


21.08.2019 16:56
1782

Під час засідання 20 серпня Вища рада правосуддя вирішила залишити без розгляду протягом одного року 307 скарг заявника, якими він намагався притягнути суддів до дисциплінарної відповідальності.


Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі ВРП, у період з 3 серпня 2015 року по 14 травня 2019 року до Вищої ради правосуддя надійшло понад 307 скарг Юрія Оліярника, більшість з яких було залишено без розгляду та за результатами розгляду яких було відмовлено у відкритті дисциплінарної справи, на підставі чого Другою Дисциплінарною палатою внесено Вищій раді правосуддя пропозицію про залишення без розгляду протягом одного року наступних скарг цієї особи.

Відповідно до проведеного аналізу жодна із зазначених 307 скарг не мала підстав для притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Згідно з частиною восьмою статті 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у випадку неодноразового подання особою очевидно безпідставних дисциплінарних скарг Вища рада правосуддя має право ухвалити рішення про залишення без розгляду протягом одного року наступних скарг цієї особи.

На підставі викладеного Вища рада правосуддя ухвалила позбавити заявника права подавати скарги на дії суддів протягом року.

Закон і Бізнес