Закон і Бізнес


Обрано нового голову Комісії судових держслужбовців


Віктор Матвійчук — новий голова Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

16.08.2019 13:55
2037

Віктора Матвійчука обрано головою Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя. Крім того, внесено зміни до персонального складу її комітетів.


Такі результати організаційного засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, передає «Закон і Бізнес».

Як повідомили у прес-службі ВРП, за результатами голосування головою Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя обрано В.Матвійчука.

Також під час засідання розглянуто питання щодо внесення змін до персонального складу комітетів Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

До комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя включено Валерія Сухового, Віктора Матвійчука, Тетяну Гребенюк, Станіслава Голубицького та Сергія Остапця.

За рішенням Комісії Павла Гречківського, Олександра Дроздова, Дениса Масенка та Олександра Стародуба включено до складу комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя.

Цього самого дня відбулося засідання вказаних комітетів. Рішенням членів Комісії секретарем комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя обрано В. Сухового.

Секретарем комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя, обрано П.Гречківського.

Закон і Бізнес