Закон і Бізнес


ВРП розгляне 467 рекомендацій ВККС для призначення суддів


12.08.2019 16:54
3864

До Вищої ради правосуддя надійшли матеріали і рекомендації про призначення 467 кандидатів на посади суддів 263 місцевих загальних судів та особові справи відповідних кандидатів.


Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі ВККС, зокрема, до матеріалів долучено інформацію щодо затвердження рейтингів учасників конкурсу, особові справи кандидатів, список кандидатів тощо.

 Нагадаємо, що ВККС 2 липня 2019 року було оголошено конкурс на зайняття 505 вакантних посад суддів у місцевих загальних судах на всій території України з метою врегулювання критичної ситуації зі здійснення правосуддя, що склалася у місцевих судах у зв’язку з масовим звільненням суддів.

ВККСУ надала рекомендації 467 кандидатам для призначення на посади суддів місцевих загальних судів.

За повідомленням ВККСУ, надано рекомендації, зокрема, на призначення суддів у 16 судах, де правосуддя на постійній основі не здійснювалося через брак кадрів, та у 99 судах, де рівень судового навантаження був надмірним.

Рішення щодо призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів найближчим часом буде ухвалено на засіданнях Вищої ради правосуддя.

 

Закон і Бізнес