Закон і Бізнес


ВККС рекомендує призначити безстроково 57 суддів


07.08.2019 11:19
3366

Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала 57 суддів такими, що відповідають займаній посаді та рекомендує до призначення безстроково.


Про це «ЗіБ» повідомили в прес-службі ВККС.

6 серпня на засіданнях колегій ВККС проводилися співбесіди та визначалися результати кваліфікаційного оцінювання  суддів місцевих судів на відповідність займаній посаді.

Так, за результатами кваліфікаційного оцінювання Комісія ухвалила рішення щодо 57 суддів, які відповідають займаній посаді:

Баронін Денис Борисович—Сєвєродонецький міський суд Луганської області

Белоконна Інна Вікторівна—Оболонський районний суд міста Києва

Бойко Антон Віталійович—Погребищенський районний суд Вінницької області

Бугрименко Валентин Володимирович—Білозерський районний суд Херсонської області

Бурдинюк Олена Сергіївна—Красноокнянський районний суд Одеської області

Буткевич Максим Іванович—Житомирський районний суд Житомирської області

Вергелес Валерій Олександрович—Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

Винар Любомир Вікторович—Олевський районний суд Житомирської області

Гавенко Олена Леонідівна—Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

Гопкін Павло Валерійович—Літинський районний суд Вінницької області

Горобець Віталій Леонідович—Миколаївський районний суд Одеської області

Гуняк Олександра Ярославівна—Перемишлянський районний суд Львівської області

Дараган Лілія Валеріївна—Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

Даценко Василь Миколайович—Лубенський міськрайонний суд Полтавської області

Євлах Оксана Олексіївна—Роменський міськрайонний суд Сумської області

Жуковська Олександра Юріївна—Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Зубар Наталія Борисівна—Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

Іщук Ігор Олександрович—Окружний адміністративний суд міста Києва

Калмикова Юлія Олександрівна—Лисичанський міський суд Луганської області

Кидисюк Роман Анатолійович—Господарський суд Львівської області

Кирильчук Олег Ігорович—Ленінський районний суд міста Миколаєва

Козлов Дмитро Олександрович—Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

Крєпкий Сергій Іванович—Чорнухинський районний суд Полтавської області

Лапченко Оксана Миколаївна—Артемівський міськрайонний суд Донецької області

Левченко Василь Васильович—Чорнобаївський районний суд Черкаської області

Лобода Наталія Віталіївна—Бахмацький районний суд Чернігівської області

Лях Марина Миколаївна—Онуфріївський районний суд Кіровоградської області

Мурашова Наталія Анатоліївна—Хортицький районний суд міста Запоріжжя

Нікітін Дмитро Геннадійович—Заводський районний суд міста Миколаєва

Овсянніков Владислав Сергійович—Дергачівський районний суд Харківської області

Онопченко Юрій Володимирович—Центрально—Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Покидюк Вячеслав Миколайович—Луцький міськрайонний суд Волинської області

Поліщук Андрій Сергійович—Миронівський районний суд Київської області

Роїк Дмитро Ярославович—Малиновський районний суд міста Одеси

Романюк Віктор Феодосійович—Галицький районний суд міста Львова

Рудь Олександр Григорович—Бершадський районний суд Вінницької області

Савенко Андрій Ігорович—Варвинський районний суд Чернігівської області

Савчак Андрій Володимирович—Перемишлянський районний суд Львівської області

Сакоян Дмитро Іванович—Запорізький районний суд Запорізької області

Саламаха Олександр Володимирович—Тульчинський районний суд Вінницької області

Самойлович Андрій Павлович—Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Сивак Володимир Миколайович—Золочівський районний суд Львівської області

Сізов Дмитро Володимирович—Липоводолинський районний суд Сумської області

Сіренко Наталія Станіславівна—Радомишльський районний суд Житомирської області

Скарницька Інна Борисівна—Братський районний суд Миколаївської області

Снітчук Руслана Михайлівна—Зарічненський районний суд Рівненської області

Стеценко Ольга Сергіївна—Новопсковський районний суд Луганської області

Унгурян Сергій Володимирович—Сокирянський районний суд Чернівецької області

Федорченко Андрій Андрійович—Корабельний районний суд міста Миколаєва

Феленко Юрій Анатолійович—Балаклійський районний суд Харківської області

Фирса Юлія Вікторівна—П’ятихатський районний суд Дніпропетровської області

Фролова Наталя Миколаївна—Артемівський міськрайонний суд Донецької області

Цицак Вікторія Любомирівна—Новодністровський міський суд Чернівецької області

Червонописький Вадим Сергійович—Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Швед Наталія Петрівна—Яворівський районний суд Львівської області

Шкреба Владлен Вікторович—Кам’янський районний суд Черкаської області

Штифурко Людмила Анатоліївна—Тульчинський районний суд Вінницької області

Щербаченко Марина Вікторівна—Тростянецький районний суд Сумської області

Закон і Бізнес