Закон і Бізнес


Костянтин Глоба

Про виправдувальний вирок


Костянтин Глоба - партнер АО "Barristers"

1281

Виправдувальний вирок сьогодні отримала команда Barristers за обвинуваченням ч. 2 ст. 222 і ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 358, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358 КК. у Святошинському суді м. Києва.


Чотири роки тому до мене прийшов клієнт історія якого вразила до глибини душі, вразило нахабство слідства, відсутність безсторонності судового процесу, вразили "професійні" потерпілі у провадженні, загалом вразило усе, що я почув.
Коли моя, на той момент, помічниця Тецька І. М. почула цю історію, то вмовила мене pro-bono взяти захист у цьому провадженні на завершальній стадії судового розгляду, а саме на стадії доповнень.

Незважаючи на патовість ситуації, у нас фактично вийшло розпочати судовий розгляд з самого початку, в процесі роботи через декілька років до цієї справи приєдналась моя помічниця вже в якості Адвоката, оскільки на той час отримала Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю.

Спільними зусиллями вдалось провести дійсно справедливий судовий розгляд, перед дебатами чотири рази намагались змінити обвинувачення, змінилось близько десяти прокурорів у процесі, потерпілі починали намагатись вибачатись та плутатись у свідченнях, почали відбуватись ті речі, коли прокуратура і потерпілі у процесі провадження вийшли на самих себе...
Загалом, цей пост не про мене, не про нашу перемогу чи гопнічество прокуратури та слідства протягом шести років, це пост про вдячність людяності Адвокату Тецькій І.М., яка вмовила мене взяти цю справу, це твоя перемога, Адвокат!

Чекаємо апеляційну скаргу прокурора.