Закон і Бізнес


Опудало для лихачів


№28 (1430) 20.07—26.07.2019
1919

Жительці британського містечка Лідіейт набридли водії, які постійно перевищують швидкість на її вулиці. Жінка творчо підійшла до вирішення ситуації.


71-річна Еді Поуп змайструвала опудало поліцейського з портативною камерою для вимірювання швидкості й назвала його Спідо. За її словами, таке спало їй на думку після трьох аварій на Саутпорт-роуд, де вона живе, пише Бі-Бі-Сі.

Жодного хай-теку: опудало зроблене зі старих колготок і набите соломою. Представник місцевої поліції заявив, що ніяких законів страшило не порушує, в поліції немає претензій до такої творчості. Місцева влада активно домагалася обмеження швидкості в цьому районі з 60 до 40 миль на год. (зі 100 до 60 км/год.). Проте водії не звертали уваги на нові знаки.

Тепер, за словами британки, чутно, як машини знижують швидкість. «Хтось навіть твитнув, що, схоже, піймався, — говорить Е.Поуп. — Я хотіла, щоб на вулиці поставили справжню камеру, але вона коштує £70—90 тис. А тут мені все це обійшлося в п’ятірку».

Не всі водії задоволені. Так, недавно опудало викрали і викинули в кущі. Втім, Е.Поуп швидко знайшла залишки страшила і відновила його. Сьогодні Спідо знову на посту.