Закон і Бізнес


ВРП вимагає оголосити конкурс на 153 посади в окружних судах


12.07.2019 15:18
2617

ВРП звернеться до ВККСУ щодо оголошення у найкоротший строк конкурсу на зайняття 153 вакантних посад суддів у діючих господарських та окружних адміністративних судах.


Про це «ЗіБ» повідомили у прес-службі ВККС. 

10 липня ВРП розглянула пропозиції ДСАУ щодо збільшеної на 142 одиниці кількості суддів у новостворених окружних загальних судах у зв’язку з дефіцитом суддівських кадрів. 

Крім того, на засіданні робочої групи розглянуто пропозиції ДСА щодо можливості заміщення 48 вакантних посад у діючих господарських судах та 105 – в окружних адміністративних судах. 

З огляду на наведене Вища рада правосуддя вирішила погодити на 2019 рік тимчасову кількість суддів в окружних загальних судах; звернутися до ВККС щодо оголошення у найкоротший строк конкурсу на зайняття 48 вакантних посад суддів у діючих господарських судах та 105 вакантних посад суддів в окружних адміністративних судах.

Нагадаємо, 2 липня Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила про конкурс на зайняття 505 вакантних посад суддів у конкретних місцевих загальних судах. За інформацією ВККСУ, на сьогодні участь у конкурсі на зайняття посад суддів готові взяти 722 кандидати.

Зазначимо, що тільки сьогодні, 12 липня, можна відправити поштою документи для участі у конкурсі на зайняття посади судді місцевого суду. До нього допускаються виключно особи, які перебувають у резерві та подали всі необхідні документи.