Закон і Бізнес


Електронний дим


№26 (1428) 06.07—12.07.2019
1830

Сан-Франциско став першим містом у США, де вводиться заборона на продаж електронних сигарет. Вона діятиме доти, доки не будуть проведені дослідження щодо їхнього впливу на здоров’я.


Заборона поширюється на пристрої, що не отримали сертифіката про безпеку американського Управління з питань санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів. Нині такого документа не має жодна з компаній, що виробляють електронні сигарети, пише Бі-Бі-Сі.

Заборона торкнеться як звичайних магазинів, так і онлайн-ритейлерів, які не зможуть доставляти електронні сигарети своїм клієнтам у Сан-Франциско.

У цьому місті базується один з найбільших виробників електронних сигарет у США. В компанії стверджують, що подібна заборона лише підштовхне споживачів до повернення до традиційних цигарок. Натомість активісти, які виступають за таку заборону, звинувачують виробників у рекламній кампанії, яка розрахована на популяризацію такої продукції серед молоді.

Закон набере чинності через 7 місяців після його підписання. Не виключено, що противники цього рішення спробують оскаржити його в суді.