Закон і Бізнес


Смак придатності


№26 (1428) 06.07—12.07.2019
1805

На упаковках молока в Данії з’явилося нове формулювання. Виробники сподіваються, що завдяки йому покупці викидатимуть менше продукції через побоювання, що термін придатності молока закінчився.


У Данії, як і по всій Європі, поширені два маркування терміну придатності на продуктах харчування. «Спожити до» позначає дату, після якої продукт точно зіпсується і може стати небезпечним для здоров’я. А «Найкраща якість до» позначає дату, після якої покупці мають на смак оцінювати ступінь свіжості продукту.

За даними дослідження Stop Wasting Food, 50% жителів Данії не знають про різницю між цими маркуваннями і викидають продукти в будь-якому випадку. Таким чином, в урні опиняється близько 10% усіх продуктів.

Тому придумали нове формулювання «Часто придатний після», яке повинне поступово замінити маркування «Найкраща якість до».

У травні цього року Єврокомісія ухвалила рішення про те, що до 2020-го країни — члени ЄС повинні налагодити систему національного моніторингу харчових відходів. У результаті до 2030 року обсяг їжі, що викидається, у всьому ЄС скоротиться удвічі.