Закон і Бізнес


Засідання ВРП 2 липня 2019 року


02.07.2019 10:05
2123

Вища рада правосуддя планує перевести 9 суддів до перейменованих апеляційних судів, а також розглянути 3 скарги суддів на висновки дисциплінарних палат ВРП та стільки ж від прокурорів — на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Крім того, суддю з Одещини можуть відсторонити від посади та відправити на навчання до Національної школи суддів.


ПРОЕКТ

 

Порядок денний № 49

засідання Вищої ради правосуддя

2 липня 2019 року

 

1. Розгляд матеріалів про переведення суддів:

 

-Істоміної Олени Аркадіївни — до Східного апеляційного господарського суду

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

 

-Галапаца Ігоря Івановича — до Львівського апеляційного суду;

 

-Гончара  Олександра Сергійовича — до Запорізького апеляційного суду;

 

-Орлова Ігоря Володимировича — до Луганського апеляційного суду;

 

-Чобура Олександра Володимировича — до Луганського апеляційного суду;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

-Білич Ірини Михайлівни до Київського апеляційного суду;

 

-Мараєвої Наталії Євгеніївни до Київського апеляційного суду;

 

-Семенцова Юрія Вадимовича до Київського апеляційного суду;

 

-Яковлєва  Михайла Леонідовича до Північного апеляційного господарського суду.

-(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

2. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

 

-у зв’язку з поданням заяви у відставку:

 

- Савченка Віктора Олексійовича — судді Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)

 

3. Розгляд подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про тимчасове, строком на шість місяців, відсторонення судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області БОЯРСЬКОГО Олександра Олександровича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням його до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації для слідчих суддів та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддяМаловацький О.В.)

 

4. Розгляд скарги судді Бахмацького районного суду Чернігівської області ПАРХОМЕНКА Павла Івановича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 15 березня 2019 року № 773/1дп/15-19 про відмову у притягненні його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)

 

5. РозглядскаргисуддіОвідіопольського районного суду ОдеськоїобластіКОЧКА ВолодимираКостянтиновича на рішенняДругоїДисциплінарноїпалатиВищої ради правосуддявід 13 березня 2019 року № 743/2дп/15-19 про притягненняйого до дисциплінарноївідповідальності з клопотанням про поновлення строку на оскарження рішення.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

 

6. Розгляд скарги судді Приморського районного суду міста Одеси БОЙЧУКА Андрія Юрійовича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 27березня 2019 року № 966/3дп/15-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Фомін І.Ю.)

7. Розгляд скарги прокурора Київської місцевої прокуратури № 2 ПАСТУХОВСЬКОГО Миколи Сергійовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів № 35 дп-19 від 6 лютого 2019 року про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддяГоворуха В.І.)

 

8. Розгляд скарги ЯГУПЦЯ Василя Валерійовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 18 вересня 2018 року № 402дп-18 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності та накладення дисциплінарного стягнення у виді звільнення з посади прокурора Дружківського відділу Краматорської місцевої прокуратури Донецької області.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

 

9. Розгляд скарги прокурора Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області БУТЕНКА Андрія Геннадійовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 20 лютого 2019 року № 59дп-19 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності. 

(Доповідач – член Вищої ради правосуддяХудик М.П.)

 

10. Розгляд повідомлення судді Лисичанського міського суду Луганської області СтаріковоїМарини Михайлівни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

11. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Краснощокової Н.С. – за повідомленням судді Ленінського районного суду міста Кіровограда МЯГКОГО Олексія Вікторовича;

2) Краснощокової Н.С. – за повідомленням судді господарського суду міста Києва БОНДАРЕНКО Ганни Павлівни;

3) Краснощокової Н.С. – за повідомленням судді господарського суду Дніпропетровської області СОЛОВЙОВОЇ Анастасії Євгенівни.

(Доповідач – ГоловаВищої ради правосуддяГоворуха В.І.)

 

12. Різне.

Закон і Бізнес