Закон і Бізнес


«Шпигунів» в Україні множить СБУ – думка адвоката


01.07.2019 15:10
41335

За період з весни 2014 року й донині в Україні відкрито сотні, якщо не тисячі кримінальних справ за ст. 111 ККУ — державна зрада, перехід на бік ворога, шпигунство, надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.


На переконання адвоката Валентина Рибіна, це незаконне переслідування громадян нашої країни є наслідком сфабрикованих СБУ справ за «політичними» статтями, повідомляє «Закон і Бізнес».

В.Рибін, адвокат колишнього першого заступника керівника протоколу Кабінету Міністрів, особистого перекладача Прем’єра В. Гройсмана Станіслава Єжова, якого звинуватили в роботі на російські спецслужби, стверджує, що СБУ фабрикує справи за так званими політичними статтями (ст.109—111 Кримінального кодексу).

«І Валентин Наливайченко, і В. Грицак не гребували покриванням фальсифікацій у справах генерала В.Бика, Д.Мастикашевої (яку викрали, били, записали зізнавальне відео і потім продемонстрували на офіційному брифінгу 17.08.2017), доктора П.Михальчевського, А.Васьковського, С.Єжова й багатьох інших.

Я захищаю багатьох із цих людей і, повірте, у кожній справі стикаюсь із силою-силенною не тільки процесуальних порушень, а і з якимсь протиприродним завзяттям сторони обвинувачення (і часто при потуранні суддів) заподіяти якомога більше страждань людям. Їх роками безальтернативно тримають під вартою, обвинувачують в якихось немислимих діяннях, старанно втиснутих слідчими СБУ в прокрустове ложе «державної зради», обурюється адвокат.

Детальніше про це читайте в матеріалі «Валентин Рибін: «З ранньої весни 2014 року спостерігаємо сотні, якщо не тисячі сфабрикованих СБУ справ за «політичними» статтями».

Закон і Бізнес