Закон і Бізнес


Торговець часом


№23 (1425) 15.06—21.06.2019
2554

Попри те що судове засідання було призначене на певну дату, невідомий шахрай вирішив негайно викликати до суду порушника. Оскільки той не міг приїхати, то дістав пропозицію заплатити за відстрочення візиту. Отримавши гроші, незнайомець зник.


У провадженні Олега Стародуба з Донецького апеляційного суду перебуває адміністративна справа щодо водія, який сів за кермо напідпитку.

За день до засідання до правопорушника зателефонувала незнайома особа, яка представилась і запросила чоловіка через 40 хв. до суду. Він намагався їй пояснити, що за такий короткий час з’явитися не встигне, адже йому доведеться їхати в інше місто. Особа не розгубилась і запропонувала все владнати за 8000 грн., мовляв, до суду можна прийти вже наступного дня вранці для подальшого узгодження дій. Правопорушник перерахував гроші на картку незнайомця. А незабаром виявив, що номер, з якого йому дзвонили, не відповідає.

Такі дії невідомих осіб законник оцінив як утручання в його роботу. Напевне він вважає, що таким чином його компрометують, адже може здатися, що виманювання грошей відбувається з його згоди. Тому, довідавшись про інцидент, чоловік повідомив про це до Вищої ради правосуддя (№2521/0/6-19), Генеральному прокурору, Раді суддів та своєму керівнику. Суддя сподівається, що надалі шахраї не наживатимуться на справах, які він розглядає.