Закон і Бізнес


Добре, але дорого

Названі найзручніші для життя міста світу


На думку дослідників, Цюрих — це місто, де пари найдовше зберігають прихильність, оскільки нове побачення обійдеться дуже дорого.

№21 (1423) 01.06—07.06.2019
2906

Цього року містом з найвищим рівнем життя у світі виявився Цюрих. Він обійшов новозеландський Веллінгтон, який очолював рейтинг минулого року.


Згідно зі щорічним дослідженням Deutsche Bank найкращим містом з країн Євросоюзу став Копенгаген (третє місце у світі). Четверту позицію зберіг британський Единбург.

Автори рейтингу оцінили рівень життя в 226 містах за 8 критеріями: співвідношення доходів жителів та інфляції, рівень безпеки, доступність охорони здоров’я, рівень витрат на проживання, ціни на житло, зручність транспорту і кількість заторів, загальний рівень забруднення (насамперед повітря, води і ґрунту) і клімат.

Наприклад, найкращий показник за першим критерієм у Сан-Франциско (9-е місце в підсумковому рейтингу), а найбезпечнішим визнано Дубаї (17-е). Найменше заторів у Відні (5-й), а найчистіші — Гельсінкі (6-і), але за кліматом все ж таки найкращий новозеландський Окленд (16-й). Найдоступніша охорона здоров’я в Сеулі (29-й), а найменше витрат на проживання — в індійському Бангалорі (33-й), хоча найдешевша нерухомість — в Ель-Ріяді (26-й).

Тим, хто шукає, куди поїхати на вихідні, дослідники підказали, що найдорожчим для них буде Мілан, а не Копенгаген, який лідирував минулого року. Далі слідують Цюрих, Мадрид, Відень і Лондон. Стамбул залишається найдешевшим у списку, чому сприяло суттєве зниження валютних курсів.