Закон і Бізнес


В НААУ пояснили, коли адвокату необхідно підвищувати кваліфікацію


28.05.2019 14:44
14235

Для забезпечення якості процесу підвищення кваліфікацій та враховуючі перехідний період адаптації до нового Порядку підвищення кваліфікацій адвокатів України Національна асоціація адвокатів України роз’яснила деякі положення Порядку.


Відповідне розпорядження №44 від 06.05.2019  «Про роз’яснення деяких положень Порядку підвищення кваліфікацій адвокатів» опубліковано на сайті Вищої школи адвокатури НААУ, передає «Закон і Бізнес».

Так, Експертна рада з питань акредитації та сертифікації щодо підвищення кваліфікацій адвокатів при НААУ пояснила, що вимоги пункту 19 Порядку підвищення кваліфікацій адвокатів, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 20 від 14.02.2019, щодо зобов’язання проходження адвокатами, які набули статусу адвоката, в перший рік, Модульної програми «Молодий адвокат», яку розробляє та реалізовує Вища школа адвокатури НААУ, не розповсюджується на адвокатів, які набули статусу адвоката до 1 квітня 2018 року.

Пунктом 20 Порядку підвищення кваліфікацій адвокатів України встановлено, що адвокати, які набули статусу адвоката в перші три роки зобов’язані підвищувати кваліфікацію на рівні 16 годин на рік.

У разі, якщо адвокат набув статусу адвоката в першому півріччі року, в такому разі вимога щодо кількості балів з підвищення кваліфікації адвокатів дорівнює 16 балам.

У разі, якщо адвокат набуває статусу адвоката в другому півріччі року, то адвокат підвищує свою кваліфікацію на рівні 8 балів в році отримання статусу адвоката з можливістю отримання зазначених балів  у наступному році. Відповідно, такому адвокатові, в році, який слідує за роком отримання статусу адвоката, необхідно підвищити свою кваліфікацію на рівні 24 залікових балів.

Закон і Бізнес