Закон і Бізнес


Особливості ритейлу


№14 (1416) 13.04—19.04.2019
1042

Керуючий партнер Ader Haber Law Firm виступив модератором спеціальної сесії Legal Retail, що відбулась у рамках третьої міжнародної спеціалізованої виставки індустрії ритейлу й девелопменту Retail & Development Business Expo — 2019.


Керуючий партнер Ader Haber Юрій Петренко об’єднав у дискусії фахівців з актуальних питань у сфері ритейлу. Експерти обговорили:

особливості роботи юридичного офісу міжнародної компанії в Україні та його взаємодію з юридичною службою центрального офісу;

непродумані маркетингові кампанії, запуск яких може не тільки порушувати законодавство, а й бути згубним для репутації компанії;

розвиток власних торгових марок і специфіку їх реєстрації та захисту в Китаї з метою організації власного імпорту;

останні тенденції на ринку будівництва — проблеми затримок проведення будівництва у зв’язку зі зміною ДБН і підвищення уваги податкових органів після застосування девелоперами знижок для ритейлерів.

Радник, керівник напрямку податкового консалтингу та бухгалтерського обліку Ader Haber Марина Томаш оцінила ризики й можливі мільйонні штрафи для власників бізнесу, які загрожують їм через недотримання правил декларування контрольованих іноземних компаній.

Захід організувала Ukrainian Retail Association, ексклюзивним юридичним партнером якої у 2018—2019 рр. є Ader Haber.