Закон і Бізнес


З кішки по кліпу…


№13 (1415) 06.04—12.04.2019
1895

Минуло вже понад 10 років відтоді, як кішки вперше підкорили Інтернет. Тепер зірки з вусами успішно вийшли своїми м’якими лапами і на великий екран.


Наприклад, у старовинному кінотеатрі в Мілуокі (США) майже 800 осіб прийшли подивитися повнометражний фільм, створений з розміщених в Інтернеті відеороликів про мурчиків. Його автору тільки минулого року довелося подивитися більш як 15 тис. таких кліпів. А своє перше відео він завантажив на YouTube в 2007-му. Тоді кішки тільки починали свій наступ на Інтернет.

До кінця 2019 року фільм про вусанів покажуть більш ніж у 200 кінотеатрах у США. Частина виручки від показу в кожному місті переказується місцевому притулку для кішок. Тільки за перші кілька місяців були зібрані десятки тисяч доларів.

На деякі сеанси співробітники притулку навіть приносили тварин, яким були потрібні нові господарі. На одному показі трьох кішок забрали в нові сім’ї.

Автор фільму впевнений, що мурчики «відволікають» від тиску зовнішнього світу, і сподівається вивести проект на міжнародний рівень.