Закон і Бізнес


Мінфін закликав всіх долучитися до створення нового митного органу


15.03.2019 14:00
2218

Наразі прийнято рішення щодо побудови концептуально нової системи Державної фіскальної служби. Заступник Міністра фінансів України Сергій Верланов закликав всіх брати участь у конкурсі на зайняття посад на державній службі.


Про це він заявив під час І Форуму з митного права та міжнародної торгівлі організованого Асоціацією правників України, повідомив кореспондент видання «Закон і Бізнес».

Зокрема, він зазначив що держава наразі є якісним роботодавцем. По-перше оскільки вона суворо дотримується всіх норм КЗпП. Наразі, державні службовці мають весь необхідний рівень соціального та правового захисту, що дозволяє їм не вигорати на роботі.

Відповідаючи на численні питання аудиторії щодо того коли органи ДФС стануть справді сервісними та дружніми до бізнесу С.Верланов зауважив що велика роль в цьому належить новому притоку кадрів. Наразі створені всі умови для проведення чітких та прозорих конкурсів для отримання посади державного службовця. Серед іншого великі сподівання покладаються на проведення співбесіди із майбутніми митниками. Тож до посад дійдуть лише ті, хто вірно розуміє концептуальні засади діяльності нововідбудованої митниці.

Також великі сподівання покладають і на оновлення системи молодою кров'ю, а саме випускниками внз. Без молоді, яка має принципово нове бачення діяльності держави ми ніколи не подолаємо ті проблеми, які заважають діяльності бізнесу,- зазначив доповідач.

Закон і Бізнес