Закон і Бізнес


Картини в коридорі


№9 (1411) 09.03—15.03.2019
2055

Керівництво галереї Уффіци у Флоренції оголосило, що в 2021 році коридор Вазарі разом з виставленими в ньому картинами повністю відкриється для відвідувачів. До цього його забезпечать системами протипожежної безпеки і відеоспостереження.


До 2016-го вхід сюди був дозволений тільки організованим туристичним групам, і вони могли побачити лише невелику його частину. Але після пожежної інспекції вхід у коридор закрили зовсім: з’ясувалося, що в ньому не вистачає систем протипожежної безпеки.

З моменту інспекції фахівці на прохання керівництва галереї Уффіци склали план, як гарантувати безпеку відвідувачів, не порушуючи при цьому історичної цінності приміщення. В результаті в коридорі Вазарі освітлення замінять на безпечніші світлодіодні лампи, облаштують аварійні виходи, встановлять системи пожежогасіння і відеоспостереження.

Після закінчення робіт у 2021 році доступ у коридор відкриється для всіх туристів, а не тільки організованих груп. Одночасно в приміщенні зможуть перебувати близько 125 осіб. До того ж можна буде пройти по коридору від Уффіци до Палаццо Пітті.