Закон і Бізнес


На з'їзді адвокатів зареєструвалися 181 делегат з 181 обраного


15.02.2019 12:24
2770

Розпочав роботу з’їзд адвокатів України, призначений на 15-16 лютого у с. Плав’є Львівської області. Для участі у з’їзді зареєструвалися 181 делегат.


В ході конференцій адвокатів регіонів на з’їзд було обрано 181 делегат від 25 регіонів України за квотою 1 від 250, передає «Закон и Бізнес» з посиланням на прес-службу НААУ.

Головуючим з’їзду обрано одноголосно заступника голови ВКДКА Андрія Місяця, секретарем – голову ради адвокатів Чернігівської області Галину Якубу.

Зареєструвалися для участі у з’їзді 181 делегат. Відповідно до закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», з’їзд адвокатів України є вищим органом адвокатського самоврядування України.

До складу з’їзду адвокатів України входять делегати, які обираються конференціями адвокатів регіонів шляхом голосування відносною більшістю голосів делегатів, які беруть участь у конференції.

Квота представництва, порядок висування та обрання делегатів з’їзду адвокатів України, порядок проведення з’їзду адвокатів України встановлюються Радою адвокатів України.

З’їзд адвокатів України є правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини обраних делегатів, які представляють більшість конференцій адвокатів регіонів

Порядок денний з’їзду можна переглянути за посиланням.

Закон і Бізнес