Закон і Бізнес


Barristers розширює своє представництво на Заході України


11.02.2019 14:37
2164

Адвокатське об'єднання «Barristers» відкривають офіс у Львові, який очолить адвокат Вадим Колокольников.


Сьогодні, до офісів «Barristers» в Одесі, Києві та Харкові приєднується представництво АО у Львові, яке дозволить якісно, ​​творчо, професійно, а головне — оперативно надавати весь комплекс юридичних послуг клієнтам на території Західної України, передає «Закон і Бізнес».

«Ця подія стала можливою завдяки динамічному зростанню нашого об'єднання на ринку юридичних послуг в Україні, а також визнанням нашими клієнтами професійного досвіду й авторитету адвокатів АО «Barristers», — відзначають в компанії. Оскільки основним напрямком нашої діяльності є надання повного спектру правової допомоги та захисту в рамках кримінального права і процесу, ми рухаємося вперед і приймаємо виклики сучасних правоохоронних органів, які в більшості випадків є не тільки зацікавленими в обвинувальному ухилі справи, а й часто використовують «позапроцесуальні» методи впливу на його учасників.

На жаль, поняття «процесуальне гопництво правоохоронців» міцно увійшло в лексикон не тільки адвокатів і суддів, а й в лексикон осіб, які є нашими клієнтами».

Новий офіс очолить адвокат АО «Barristers» В.Колокольніков, який має більше 10 років адвокатської практики в сфері захисту у кримінальних та адміністративних справах, є високопрофесійним захисником зі значним досвідом роботи в цій сфері.

Закон і Бізнес